Inloggen




Facebook
 
Clubstand

Plaats Club Naam Punten  Naam Punten  Naam Punten  TotaalPunten 
1.  AVT.  Truyers Yalina 592 Gijbels Nick 493 Truyers Janne 451 1536 
2.  OEH.  Debognies Simon 522 Cortvriendt Philip 521 Keppens Joris 475 1518 
3.  ADD.  Peeters Dorien 529 Soccol Manuela 505 Max Ruben 463 1497 
4.  DCLA.  Van Assche Lukas 517 Lammens Wouter 505 Sisk Tomas 464 1486 
5.  AVLO.  De Schryver Davy 539 Tinck Justine 506 Janssens Fien 434 1479 
6.  OB.  Kinget Loewis 504 Verhelst Maxime 503 Maréchal David 466 1473 
7.  LEBB.  Blommaert Tristan 515 Pianet Patrick 490 Hellinckx Lotte 451 1456 
8.  RESC.  Petitjean Simon 568 Lins Noémie 411 Ruell Kim 408 1387 
9.  HAC.  D'Hoore Raf 512 D'Hoore Ward 447 Tahon Charlotte 425 1384 
10.  ROBA.  Lemmens Tuur 471 Van de Putte Cedric 467 De Kerpel Kevin 443 1381 
11.  RCG.  Ost Riken 474 D'heer hannes 463 De Bock Stefan 442 1379 
12.  AVMO.  Petralia Jan 500 Mercier Ward 447 Fincioen Stijn 427 1374 
13.  KAAG.  Lafort Quinten 466 Benschop Viktor 462 Cherlet Marc 426 1354 
14.  ACP.  Van der Heyden Tim 497 Collin Frédéric 482 Lemaire Greta 374 1353 
15.  EA.  De Sadeleer Petra 489 Barbé Kim 458 Parewyck Mariska 404 1351 
16.  MACW.  Lingier Tom 537 Dedrie Arne 429 Rabaey Marijke 382 1348 
17.  VAC.  Van den Bergh Bert 504 Quintelier Karen 442 Van Buggenhout Adriaan 397 1343 
18.  VITA.  Baetens Michiel 493 Mattens Frans 422 Vermander Bert 401 1316 
19.  RAM.  Jacobs Jasper 502 Lauwers Sofie 417 lauwers marc 376 1295 
20.  LYRA.  Saké Nicolaï 502 Somers Michael 409 Chovau Simon 363 1274 
21.  VOLH.  Cools Sven 442 Meul Wim 416 De Bock Jolien 414 1272 
22.  ACHL.  Thys Thomas 453 yves vermeulen 399 De Cuyper Warre 394 1246 
23.  VMOL.  De Cremer Glenn 469 Kelchtermans Peter 398 Teunkens Karel 367 1234 
24.  BONH.  Paternoster Julien 560 hendrickx nele 347 Joeri Van Belle 323 1230 
25.  LAT.  Boeykens Arne 403 Roels Jonas 388 De Feyter Frankie 387 1178 
26.  KKS.  Van Belleghem Wout 427 Casteele Steven 390 Casteele Mathijs 357 1174 
27.  DAC.  De Troyer Maura 473 Verschoren Bart 357 Torbeyns Jef 338 1168 
28.  OLSE.  Francken Sebbe 424 Hannes Pieter-Jan 400 De Meyer Jeroen 308 1132 
29.  ATLA.  Heemskerk Steven 431 buntinx ralf 402 Heemskerk Cornelius 282 1115 
30.  RIEM.  Rondas Xavier 433 Van Herreweghe Mathias 341 Willems Björn 331 1105 
31.  AZW.  Deschodt Bert 582 Vanhuysse Michiel 319 Decoutere Natan 193 1094 
32.  VS.  Van Lancker Kelly 414 Dierick Tom 359 Speliers Koen 311 1084 
33.  ACME.  De Meyer Thomas 403 Daelemans Sofie 360 Willems Thibault 307 1070 
34.  ACKO.  Waerzeggers Gery 380 Waerzeggers Bridey 345 Hermans Bianca 344 1069 
35.  ASVO.  Reynaert Hanne 362 Bauters Ben 359 Vandeneede Jean-Baptist 341 1062 
36.  CABW.  Barnes Stephanie 396 Boulvin Dorian 332 Scaunet Vanessa 316 1044 
37.  WACO.  Weerts Jean-pierre 413 Noel Enzo 375 Joris Nicolas 248 1036 
38.  HAMM.  Vanderpoorten Miguel 342 Willocx Ruben 283 Vanderpoorten Marco 270 895 
39.  ABES.  Vandenlindenloof Charlotte 325 Bicker Benny 265 Bicker janne 259 849 
40.  LOOI.  Mondelaers Kevin 290 Gombeer Matthias 281 Helsen Thomas 148 719 
41.  DAMP.  Doumont Damien 262 robin arnaud 234 MAHIEU Justin 119 615 

Seizoensstanden per club
Plaats Ploegnaam Deelnemer Punten 
1.  volmoeite porco carlo 664 
2.  De modderzwijntjes Tahon Eric 609 
3.  Tinnes team Ruell Tinne 588 
4.  10e voor 100 Deseure Paulien 471 
5.  summer philippart guy 460 
6.  De moddervreters Tahon Eric 456 
7.  Run4live Hauben Rita 438 
8.  prutsers desmet pieter 434 
9.  Cross4live Hauben Rita 428 
10.  Achterblijvers Schreurs Birgit 426 
11.  water philippart guy 425 
12.  Longirostor Rusticus Van der Hoeven Tim 420 
13.  ACP Boven 2 Langhendries Tom 420 
14.  EBHfriends EBHfriends EBHfriends 410 
15.  lucht philippart guy 407 
16.  business Tinck Gilles 402 
17.  Buzze geve Stevens Johan 401 
18.  HOP HOP Eggermont Pieter 397 
19.  Daknamspurters Van Raemdonck Steven 395 
20.  De Witte Kenianen Van Snick Gerd 393 
21.  biaattches desmet pieter 389 
22.  De superbollers Cauwenberghs Hans 387 
23.  Team dikkie Van Der Kelen Dora 383 
24.  Run for me reniers sabine 382 
25.  Muddevils Van Snick Gerd 375 
26.  De vadsige fonzies Van Dyck Maarten 374 
27.  De paljaskes 2 Gerassimova Larissa 358 
28.  Desteren lost den Denjer Cornelis Kris 355 
29.  De paljaskes Gerassimova Larissa 350 
30.  Crossen es crossen Berghman Pieter 348 
31.  Team Rebellin Vangenechten Matthias 347 
32.  spring philippart guy 347 
33.  snel sneller snelst Eggermont Pieter 339 
34.  Daknamspurters2 Van Raemdonck Steven 338 
35.  De trams 3 Van de Walle Dieter 333 
36.  winter philippart guy 332 
37.  autumn philippart guy 320 
38.  Die goan nogal hed Laporte Jens 314 
39.  De Trams2 Dewaele Shanna 306 
40.  Molenlopers Vanhullebusch Marc 305 
41.  Chasse Patat Odeyn Seppe 303 
42.  Moekrunners 2 Van Geel Hilde 303 
43.  Jumping is not a crime Berghman Pieter 300 
44.  De Kleine Prins Sergooris Hilde 299 
45.  de trams 4 Van de Walle Dieter 286 
46.  Team winnaar Dales Shevon 284 
47.  De Loperkes 2 Van Crombruggen Bart 283 
48.  Chasse Petat Odeyn Seppe 282 
49.  Mijn toppers Goddeeris Jana 276 
50.  The moeksrunners Van Geel Hilde 274 
51.  EBHfriends2 EBHfriends EBHfriends 271 
52.  De trams1 Dewaele Shanna 268 
53.  Kopmannen Goddeeris Jana 265 
54.  Team VDK Van Der Kelen Danny 264 
55.  ganssneljo porco carlo 258 
56.  Modderduivels Haesen Tom 253 
57.  Modderke doen Vanhauwaert Eline 251 
58.  De Loperkes Van Crombruggen Bart 250 
59.  Bosklappers Van der Hoeven Tim 246 
60.  aero philippart guy 234 
61.  MUD De Baene Hanne 222 
62.  Tokio2021 Vanderkelen Lukas 221 
63.  op pensioen Van der Meiren Sara 197 
64.  Stellie Vanhullebusch Marc 182 
65.  Lowepe begot Laporte Jens 180 
66.  ACP Boven Langhendries Tom 168 
67.  Spider Murphy Gang François Pieter 147 
68.  DuffA Van Santfoort Evelien 145 
69.  MUDY De Baene Hanne 122 
70.  JVVA Devriese Pieter 106 


Partners
ElliptiGO Belgium
WCUP Your Drive 2 Win
Atletiekleven
Running and More
Topsport Lebbeke
Lotto CrossCup
Maspoe vzw